تعمیر و نگهداری گوشت کوب برقی بوش

از جمله وسیله های پرکاربرد در منازل ایرانیان، گوشت کوب است که از گذشته ها تا کنون در تمام خانه ها از آن استفاده می شده است. این وسیله در گذشته از جنس چوب و یا فلز ساخته می شد اما استفاده از این وسیله نیاز به صرف نیروی زیاد و بسیار زمانبر بود که با پیشرفت تکنولوژی این وسیله نیز به صورت برقی ساخته شد و کار کوبیدن مواد غذایی را در کمترین زمان و به آسانی انجام می دهد.

این وسیله، ظاهری شبیه گوشت کوب های قدیمی دارد اما با این تفاوت که در قسمت سر این وسیله، تیغه های فلزی برای خرد کردن و له کردن غذا، قرار گرفته است، همانند سایر لوازم برقی، رعایت نکات ایمنی و مهم برای استفاده از این وسیله، علاوه بر افزایش عمر این دستگاه، باعث حفظ سلامت فرد استفاده کننده نیز خواهد شد. تمیز کردن دستگاه از جمله نکاتی است که برای تمام لوازم خانگی، از جمله گوشت کوب برقی، توصیه می شود.

قبل از تمیز کردن وسیله، آن را از برق کشیده و اجزای آن را جدا نمایید و توسط یک پارچه نمدار قسمت هایی که قابل شستشو نیست تمیز کنید و سایر قطعات را در ماشین ظرفشویی قرار دهید. قسمت تیغه را نیز زیر آب قرار داده و سپس خشک کنید. در صورتی که برای مدت طولانی از این وسیله استفاده نخواهید کرد، آن را به طور کامل تمیز کرده و در جای خشک قرار دهید.

علاوه بر شستن دستگاه، توجه به میزان ولتاژ مصرفی دستگاه و میزان ولتاژ برق محل استفاده بسیار مهم است چراکه در صورت عدم هماهنگی، باعث بروز مشکل می شود. همچنین این وسیله را به هیچ عنوان نباید نزدیک اجاق گاز قرار داد.

 

برای تعمیر لوازم خانگی بوش با شماره 41128-021 تماس بگیرید !

 

در صورت رعایت نکردن موارد فوق، این دستگاه دچار معایبی خواهد شد که شایع ترین آنها شامل موارد زیر است :

1- روشن نشدن و کار نکردن دستگاه

2- خرابی برد که با تعمیر و یا تعویض برد، قابل رفع است.

3- صدای ناهنجار و لرزش

4- غذا را به درستی له نمی کند که این مشکل نیز با تعویض تیغه ها برطرف می شود.

5- خرابی کابل برق

6- کلید روشن است ولی دستگاه کار نمی کند.

 

برای تعمیر ظرفشویی بوش با شماره 41128-021 تماس بگیرید !

 

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز 3.6 / 5. تعداد نظرات : 5

اولین نظر را شما ثبت کنید!