تعمیر و نگهداری زودپز بوش

تعمیر و نگهداری سریع زودپز

همیشه در هنگام خرید لوازم خانگی و بخصوص لوازمی که ایمنی در آنها شرط اصلی خرید محسوب می شود، دقت و تحقیق کافی، موجب انتخاب بهتر و مطمئن تر خواهد شد. اما پس از خرید نیز نوع استفاده و میزان به کارگیری وسیله نیز بسیار مهم است و باید نهایت دقت را در کار با آنها بخرج داد چراکه علاوه بر افزودن به عمر وسیله، از خطرات و آسیب های ممکن نیز، جلوگیری خواهد کرد. یکی از این لوازم که اغلب افراد، برای استفاده از آن کمی دچار تردید هستند، زودپز می باشد. مهم ترین نکته برای استفاده از زودپز، توجه به دستورالعمل های ایمنی مندرج در دفترچه راهنمایی است که در هنگام فروش، به همراه آنها است. تمیز کردن این وسیله نیز از نکات قابل توجه و ضروری است، این وسیله قابل شستشو با ماشین ظرفشویی است ولی واشر آن باید با دست شسته شود و پس از آن، با کمی روغن خوراکی چرب شود. سوپاپ این وسیله نیز می بایست بعد از 3 یا 4 بار استفاده، شسته شود که بهتر است از دست برای شستن آن استفاده گردد.

برای تعمیر یخچال بوش با شماره 41128-021 تماس بگیرید !

 

عیوب احتمالی زودپز بوش

خروج بیش از حد بخار در هنگام پخت : ممکن است سوپاپ کثیف شده که بهتر است باز کرده و تمیز کنید یا اینکه سوپاپ شکسته است که باید از شرکت سازنده تهیه نمود.

باز نشدن درب زودپز : احتمالا سوپاپ مسدود شده و یا فشار داخل زودپز بطور کامل تخلیه نشده و سیستم قفل فعال شده است که در اینصورت بهتر است کمی صبر کرده و مجدد امتحان کنید.

خروج بخار از بین درب و دیگ : این مشکل به دلیل خراب شدن واشر یا خوب قرار نگرفتن واشر در جای خود می باشد.

تخلیه نشدن تمام بخار از سوپاپ : ممکن است آب داخل زودپز تمام شده باشد. احتمال دیگر شکستگی سوپاپ و یا مسدود شدن آن است و یا اینکه واشر صدمه دیده است.

بسته نشدن درب زودپز : فشار داخل زودپز باعث بالا بردن درب و بسته نشدن آن می شود در این شرایط باید، سوپاپ در حالت خروج بخار بوده و با دست، فشار کمی را به درب وارد کرده تا درب به زور کامل بسته شود.

 

برای تعمیر لباسشویی بوش با شماره 41128-021 تماس بگیرید !

 

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز 4.1 / 5. تعداد نظرات : 8

اولین نظر را شما ثبت کنید!