تعمیر و نگهداری اتو بخار بوش

اتو بخار بوش یکی از دستگاه های ساده و پر کاربرد در زندگی روزمره می باشد . برای نگهداری و تعمیر این دستگاه ، در صورت برخورد با مشکل در حین استفاده می توانید از راهکار های زیر بهره بگیرید ، این مشکلات ، از معایب شایع در استفاده از اتو می باشند.

  • لامپ نشانگر خاموش و اتو بخار بوش گرم نمیشود : پیچ های دو شاخه را سفت کنید ، و از سالم بودن پریز اطمینان حاصل کنید ؛ در صورت رفع نشدن مشکل ، ممکن است المنت ، لامپ و یا ترموستات معیوب شده باشد ، که نیاز به تعمیر خواهد داشت.
  • لامپ نشانگر روشن بوده ولی اتو بخار بوش گرم نمیشود : المنت دستگاه سوخته و یا اتصالات آن به ترمینال قطع شده است. در این صورت المنت باید تعویض شود.

 

  • بخار اتو بوش متوقف شده است : ابتدا از پر بودن مخزن اتو اطمینان حاصل کنید ، در صورت عدم رفع مشکل ، ممکن است ترموستات تنظیم نبوده ، المنت سوخته باشد و یا آب وارد مخزن اتو نشود که نیاز به تعمیر خواهند داشت.
  • نشتی آب اتو بوش : آب دستگاه را تا حد مجاز پر کنید ، در صورت معیوب بودن مخزن آب و یا بخار و همچنین لاستیک های آب بندی باید آن را تعویض کرد. ممکن است ارتباط مخزن با بدنه معیوب باشد و یا قبل از روشن کردن اتو، مخزن پر آب بوده و هنگام روشن کردن از کف اتو خارج خواهد شد.
  • بخار آب به صورت همزمان خارج میشوند : دکمه بخار را ببندید و درجه ترموستات را بالا ببرید . پس از گرم شدن اتو و رسیدن به حد مناسب ، مجدداً دکمه بخار را باز نمایید.
  • نشتی بخار اتو بوش : خراب شدن لاستیک آب بندی ، و کج شدن شیر بخار، از دلایل اصلی این اختلال می باشند ، که هر دو آنها نیاز به تعویض خواهند داشت. البته ممکن است شیر بخار معیوب بوده و یا درون آن را رسوب گرفته باشد.

برای تعمیر لوازم خانگی بوش خود از جمله اتو بخار بوش با شماره 41128-021 تماس بگیرید !

 

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز 4 / 5. تعداد نظرات : 10

اولین نظر را شما ثبت کنید!