نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش - Bosch

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی بوش - Bosch چیست ؟

ماشین ظرفشویی بوش شما خوب نمی شورد ؟ نمایشگر آن کد های خطا نشان می دهند ؟ یا ماشین ظرفشویی شما آب را تخلیه نمی کند ؟ آیا ظرفشویی روشن نمی شود ؟

در صورتی که شما هم به این مشکلات در ارتباط با ماشین ظرفشویی بوش خود مواجه شدید و نیاز به تعممیر آن به صورت رسمی و ضمانت شده هستید با بوش سرویس تماس بگیرید !

البته قبل از تماس با مجموعه بوش سرویس به شما پیشنهاد میکنیم از قسمت مقالات وب سایت بوش سرویس اقدام به رفع مشکل اولیه ماشین ظرفشویی خود بنمایید !

و در صورتی که موفق به رفع آن نشدید با ما تماس بگیرید .

بوش سرویس با دارا بودن بهترین و زبده ترین تکنسین های تعمیر ماشین ظرفشویی شمانت کارکرد دستگاه شما بعد از تعمیر را به ارمغان می آورد .


مشکلاتی که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی بوش - Bosch دارند چیست ؟

 • آیا ماشین ظرفشویی شما ظرف ها را به خوبی نمی شوید ؟ مشکل ممکن است از کیفیت پایین مواد شوینده و یا عدم پاشش و پخش صحیح آب در محفظه ماشین ظرفشویی بوش شما باشد .
 • آیا ماشین ظرفشویی بوش شما آب را به خوبی تخلیه نمی کند ؟ مشکل از پمپ آن است و نیاز به تعویض دارد .
 • آیا ماشین ظرفشویی شما روشن نمی شود ؟ مشکل ممکن است از سیستم برقی ماشین ظرفشویی بوش شما باشد در این حالت باید سریعا با بوش سرویس تماس بگیرید .
 • آیا کلید های فرمان ماشین شرفشویی شما به خوبی عمل نکرده و قطع می باشد ؟ برد دستگاه شما معیوب بوده و نیاز به تعمیر اساسی دارد .
 • آیا بعد از شستشو ماشین ظرفشویی شما به خوبی ظرف ها را تمیز نکرده و لکه های زیادی بر روی آن باقی مانده است ؟ در این صورت شما از یک ماده شستشوی بی کیفیت استفاده کرده اید .
 • آیا ماشین ظرفشویی شما بعد از انجام برنامه شستشو ظرف ها را به خوبی خشک نمی کند؟ در این صورت سیستم تخلیه ماشین ظرفشویی بوش شما معیوب بوده و نیاز به تعمیر دارد .

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش - Bosch

همانطور که اطلاع دارید برند بوش یکی از پرطرفدارتین برند های لوازم خانگی در سطح جهان و ایران بوده و این محبوبیت خود را مدیون کیفیت بالا و مصرف بهینه انرژی خود می باشد .در حال حاضر مصرف کنندگان بسیار زیادی در سراسر کشورمان وجود دارند که برند بوش را به عنوان انتخابی مطمئن برای خانه خود دانسته اند .این فراگیری برند بوش احساس نیاز به تعمیر و نگهداری حرفه ای و رسمی این محصولات را بیش از پیش افزایش داده ، در این راستا مجموعه بوش سرویس با دارا بودن مجوز های قانونی لازم اقدام به تعمیرات استاندارد لوازم خانگی بوش شما به خصوص ظرفشویی بوش شما می کند .ما از شما درخواست می کنیم در صورت بروز هریک از مشکلات زیر در ماشین ظرفشویی بوش خود سریعا با شماره بوش سرویس که 02141128 می باشد تماس حاصل فرمایید :

 1. رفع مشکل عدم شستشوی ظرفشویی بوش Bosch
 2. تعویض مدار فرمان ظرفشویی بوش Bosch
 3. تمامی موارد و عیب های ظرفشویی بوش Bosch
 4. قفل شدن درب ظرفشویی بوش Bosch
 5. ارائه ضمانت نامه تعمیر ظرفشویی بوش Bosch
 6. عیب یابی ماشین ظرفشویی بوش Bosch

تماس با بوش سرویس

ماشین ظرفشویی  یکی از کارآمدترین وسایل خانه و محصولی ست که جدیدا جای خود را در اکثر خانه ها باز کرده است، این محصول به صورت رومیزی و ایستاده تولید شده است، در صورتی که این وسیله را برای استفاده شخصی تهیه کرده باشید، برای استفاده صحیح از آن حتما دفترچه راهنما را مطالعه فرمایید و از کارشناس و متخصص نصب دستگاه راهنمایی های لازم را بگیرید.

رعایت بعضی موارد می تواند بهره وری دستگاه را بالا برده و در ابتدای امر شما را از پرداخت هزینه بابت تعمیر ماشین ظرفشویی بی نیاز کند:

 • باقی مانده غذاهای موجود در ظرف ها را حتما قبل از قرار دادن در ماشین ظرفشویی پاک کنید.
 • حتما از مواد شوینده استاندارد و مناسب ماشین ظرفشویی تان استفاده نمایید و از ریختن مواد سفید کننده داخل مخزن خودداری نمایید، شوینده ها را باید به اندازه ی تعیین شده مصرف کرد، بیشتر یا کمتر استفاده کردن از شوینده ها باعث باقی ماندن شوینده روی ظروف و یا تمیز نشدن ظروف خواهد شد.
 • ماشین ظرفشویی را هفته ای یکبار و در ساعات مناسب مثل صبح های زود یا آخر شب ها روشن کنید و حتما بعد از پایان شستشو درب آن نبندید تا اجزای داخلی دستگاه خشک شود، همچنین لازم است فیلتر دستگاه را تمیز کنید تا عملکرد خوب دستگاه حفظ شود.
 • ظرف ها را متناسب با ظرفیت ماشین داخل آن بگذارید، و آنها را در جهت آب پاش های دستگاه قرار دهید، بهتر است دهانه لیوان ها به سمت پایین باشد.
 • مواردی مانند سختی آب منطقه ای که ماشین ظرفشویی در آن استفاده می شود، نوع شوینده های مصرفی، صحیح و به اندازه چیدن ظرف ها و استفاده از برنامه شستشوی صحیح و مناسب می تواند در هر چه تمیزتر شسته شدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی اثر گذار باشد و در خیلی از موارد با رعایت و کنترل موضوعات بیان شده شما از تعمیر ماشین ظرفشویی بی نیاز خواهید شد.

با ما تماس بگیرید !