نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش - Bosch

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی بوش - Bosch چیست ؟

ماشین ظرفشویی بوش شما خوب نمی شورد ؟ نمایشگر آن کد های خطا نشان می دهند ؟ یا ماشین ظرفشویی شما آب را تخلیه نمی کند ؟ آیا ظرفشویی روشن نمی شود ؟

در صورتی که شما هم به این مشکلات در ارتباط با ماشین ظرفشویی بوش خود مواجه شدید و نیاز به تعممیر آن به صورت رسمی و ضمانت شده هستید با بوش سرویس تماس بگیرید !

البته قبل از تماس با مجموعه بوش سرویس به شما پیشنهاد میکنیم از قسمت مقالات وب سایت بوش سرویس اقدام به رفع مشکل اولیه ماشین ظرفشویی خود بنمایید !

و در صورتی که موفق به رفع آن نشدید با ما تماس بگیرید .

بوش سرویس با دارا بودن بهترین و زبده ترین تکنسین های تعمیر ماشین ظرفشویی شمانت کارکرد دستگاه شما بعد از تعمیر را به ارمغان می آورد .


چرا برای تعمیر ظرفشویی بوش با ما تماس میگیرید ؟

تعمیر ظرفشویی بوش

 • تعمیرکاران بوش سرویس از قطعات صد در صد اورجینال و نو برای تعویض قطعات و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش - Bosch شما استفاده می کنند.
 • تکنسین های کار کشته بوش سرویس، همگی دوره های تخصصی و حرفه ای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش - Bosch را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و به صورت مرتب توسط بوش سرویس و مشتری ها و کاربر های عزیز مورد ارزیابی قرار می گیرند.
 • قیمت ها و تعرفه های مشخص شده از طرف بوش سرویس همگی تا حد ممکن بسیار منصفانه و مقرون به صرفه هستند و زیر نظر نهاد های نظارتی مربوطه تعیین شده اند.
 • تعمیر کاران زبده بوش سرویس در هر زمانی که شما بخواهید آماده سرویس دهی هستند و زمان شما برای مرکز بوش سرویس بسیار ارزشمند است.
 • شما می توانید هم به صورت تلفنی و هم به صورت اینترنتی در هر زمانی از روز و هر روزی از هفته در خواست ارسال تعمیر کار متخصص را ثبت کنید. مرکز بوش سرویس در خواست شما را بررسی خواهد کرد و با توجه به نیاز شما تعمیر کاری را برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش شما ارسال می کند.
 • اطلاعات شخصی و حریم خصوصی مشتری ها و کاربرانی که از خدمات بوش سرویس برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش - Bosch استفاده می کنند کاملا محرمانه و محافظت شده نزد بوش سرویس نگه داشته می شود.

مشکلاتی که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی بوش - Bosch دارند چیست ؟

 • آیا ماشین ظرفشویی شما ظرف ها را به خوبی نمی شوید ؟ مشکل ممکن است از کیفیت پایین مواد شوینده و یا عدم پاشش و پخش صحیح آب در محفظه ماشین ظرفشویی بوش شما باشد .
 • آیا ماشین ظرفشویی بوش شما آب را به خوبی تخلیه نمی کند ؟ مشکل از پمپ آن است و نیاز به تعویض دارد .
 • آیا ماشین ظرفشویی شما روشن نمی شود ؟ مشکل ممکن است از سیستم برقی ماشین ظرفشویی بوش شما باشد در این حالت باید سریعا با بوش سرویس تماس بگیرید .
 • آیا کلید های فرمان ماشین شرفشویی شما به خوبی عمل نکرده و قطع می باشد ؟ برد دستگاه شما معیوب بوده و نیاز به تعمیر اساسی دارد .
 • آیا بعد از شستشو ماشین ظرفشویی شما به خوبی ظرف ها را تمیز نکرده و لکه های زیادی بر روی آن باقی مانده است ؟ در این صورت شما از یک ماده شستشوی بی کیفیت استفاده کرده اید .
 • آیا ماشین ظرفشویی شما بعد از انجام برنامه شستشو ظرف ها را به خوبی خشک نمی کند؟ در این صورت سیستم تخلیه ماشین ظرفشویی بوش شما معیوب بوده و نیاز به تعمیر دارد .

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش - Bosch

همان‌طور که اطلاع دارید برند بوش یکی از پرطرفدارترین برندهای لوازم خانگی در سطح جهان و ایران بوده و این محبوبیت خود را مدیون کیفیت بالا و مصرف بهینه انرژی خود می‌باشد، ظرفشویی بوش از چهل سال گذشته تولید و در ده سال گذشته بسیار برجسته و پر استفاده توسط مردم شده است، این برند موفقیت خود را مدیون بهینه سازی در مصرف انرژی برق و آب می باشد، یکی دیگر از مزیت های بسیار عالی ظرفشویی بوش مجهز بودن آن به محفظه قاشق و چنگال و همچنین سایر خرده ریز های مرتبط با ظروف می باشد ، ظرفشویی های بوش دارای سه آبپاش بسیار قوی و همچنین سیستم گرم کننده آب که همان هیت پمپ آن است می باشد ، کار دیگر این هیت پمپ ها پاشش آب با فشار بسیار بالا می باشد ، در حال حاضر مصرف کنندگان بسیار زیادی در سراسر کشورمان وجود دارند که برند بوش را به عنوان انتخابی مطمئن برای خانه خود دانسته اند .این فراگیری برند بوش احساس نیاز به تعمیر و نگهداری حرفه ای و رسمی این محصولات را بیش از پیش افزایش داده ، در این راستا مجموعه بوش سرویس با دارا بودن مجوز های قانونی لازم اقدام به تعمیرات استاندارد لوازم خانگی بوش شما به خصوص ظرفشویی بوش شما می کند. ما از شما درخواست می کنیم در صورت بروز هریک از مشکلات زیر در ماشین ظرفشویی بوش خود سریعا با شماره بوش سرویس که 41128-021 می باشد تماس حاصل فرمایید .

 1. رفع مشکل عدم شستشوی ظرفشویی بوش Bosch
 2. تعویض مدار فرمان ظرفشویی بوش Bosch
 3. تمامی موارد و عیب های ظرفشویی بوش Bosch
 4. قفل شدن درب ظرفشویی بوش Bosch
 5. ارائه ضمانت نامه تعمیر ظرفشویی بوش Bosch
 6. عیب یابی ماشین ظرفشویی بوش Bosch

تماس با بوش سرویس

ماشین ظرفشویی  یکی از کارآمدترین وسایل خانه و محصولی ست که جدیدا جای خود را در اکثر خانه ها باز کرده است، این محصول به صورت رومیزی و ایستاده تولید شده است، در صورتی که این وسیله را برای استفاده شخصی تهیه کرده باشید، برای استفاده صحیح از آن حتما دفترچه راهنما را مطالعه فرمایید و از کارشناس و متخصص نصب دستگاه راهنمایی های لازم را بگیرید.


برای جلوگیری از تعمیر ظرفشویی بوش چه نکاتی را رعایت کنیم ؟

 • باقی مانده غذاهای موجود در ظرف ها را حتما قبل از قرار دادن در ماشین ظرفشویی پاک کنید.
 • حتما از مواد شوینده استاندارد و مناسب ماشین ظرفشویی تان استفاده نمایید و از ریختن مواد سفید کننده داخل مخزن خودداری نمایید، شوینده ها را باید به اندازه ی تعیین شده مصرف کرد، بیشتر یا کمتر استفاده کردن از شوینده ها باعث باقی ماندن شوینده روی ظروف و یا تمیز نشدن ظروف خواهد شد.
 • ماشین ظرفشویی را هفته ای یکبار و در ساعات مناسب مثل صبح های زود یا آخر شب ها روشن کنید و حتما بعد از پایان شستشو درب آن نبندید تا اجزای داخلی دستگاه خشک شود، همچنین لازم است فیلتر دستگاه را تمیز کنید تا عملکرد خوب دستگاه حفظ شود.
 • ظرف ها را متناسب با ظرفیت ماشین داخل آن بگذارید، و آنها را در جهت آب پاش های دستگاه قرار دهید، بهتر است دهانه لیوان ها به سمت پایین باشد.
 • مواردی مانند سختی آب منطقه ای که ماشین ظرفشویی در آن استفاده می شود، نوع شوینده های مصرفی، صحیح و به اندازه چیدن ظرف ها و استفاده از برنامه شستشوی صحیح و مناسب می تواند در هر چه تمیزتر شسته شدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی اثر گذار باشد و در خیلی از موارد با رعایت و کنترل موضوعات بیان شده شما از تعمیر ماشین ظرفشویی بی نیاز خواهید شد.

تعمیر ظرفشویی بوش

نکته بسیار مهم در تعمیر ظرفشویی بوش

بدون شک تعمیر ماشین ظرفشویی بوش - Bosch کاری نیست که هر تکنسین یا تعمیرکاری بتواند به خوبی و شایستگی از پس آن بر بیاید.

از آن جا که بوش - Bosch برندی محبوب و جهانی است و به این خاطر که محصولات بوش هر روز در حال پیشرفت هستند و برای سهولت در استفاده کاربر، سیستم داخلی آن روز به روز در حال پیچیده تر شدن است، تنها تعمیر کارانی که همیشه دانش خود را در مورد محصولات بوش به روز نگه می دارند، می توانند ماشین ظرف شویی بوش را به طور شایسته تعمیر کنند.

دسترسی به هیت پمپ و حوزچه های ماشین ظرفشویی از سخت ترین کارهای ممکن در تعمیر ظرفشویی بوش است ، لذا خواهشمند است در مرحله اول سعی کنید از برنامه های طولانی شستشو استفاده کنید و در صورت خرابی به منظور تعمیر ظرفشویی بوش خود با بوش سرویس تماس بگیرید !

با ما تماس بگیرید !