نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش - Bosch

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش - Bosch چیست ؟

دستگاه ماشین لباسشویی بوش شما از کار افتاده است ؟ در نمایشگر آن کد خطار نشان می دهد ؟ نمی چرخد و آبگیری آن با مشکل مواجه می شود ؟

اگر شما نیز با این مشکلات دست و پنجه نرم میکنید به دنبال نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش می گردید که با خیال راحت تعمیرات آن را به آنها بسپارید .

به شما پیشنهاد میکنیم قبل از تماس با ما بخش مقالات و مطالب مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی را مشاهده کرده و در صورتی که موفق به رفع اشکال دستگاه خود نشدید در نهایت با ما تماس بگیرید !

بوش سرویس با بهره گیری از پرسنل فوق متخصص خود  می تواند بهترین تعمیر لباسشویی بوش را با استفاده از قطعات ارجینال و اصل برای شما انجام دهد .


مشکلاتی که نیاز به تعمیر لباسشویی بوش - Bosch دارند ؟

 • اگر ماشین لباسشویی شما آب را به درستی تخلیه نمی کند مشکل می تواند از پمپ تخلیه باشد ، معمولا در این حالت پمپ تخلیه دارای صدای بسیار ناهنجاری می باشد که نشان دهنده خراب بودن آن است .
 • در صورتی که ماشین لباسشویی بوش شما بعد از عملیات آب گیری به درستی کار نکرد ، مشکل مربوطه می تواند از المنت این دستگاه باشد ، در این حالت ماشین لباسشویی شما ثابت مانده و عکس العملی نشان نمی دهد .
 • اگر ماشین لباسشویی شما بعد از این مرحله کار نکرد مشکل مربوطه می تواند از موتور باشد که به صورت چپ گرد و زاست گرد کار نمی کند .
 • در صورتی که بعد از اتمام شستشوی ماشین لباسشویی بوش شما درب آن قفل و باز نشد به این معنی است که لباس ها داخل آن گیر کرده و شما می بایست از ضامن اظطراری به منظور باز کردن درب آن استفاده نمایید ، این ضامن در کنار دریچه پمپ تخلیه قرار دارد ، در این مرحله درب را باز کرده و لباس ها را خارج کنید و منتظر رسیدن تکنسین های ما باشید .
 • در صورتی که ماشین لباسشویی شما بیشتر از حد معمول و عادی گرم شد و یا گرمای آن به حد استاندارد نرسید، مشکل می تواند از بخش هیدرو استات لباسشویی باشد ، این قسمت وظیفه کنترل سطح آب در دیگ و یا لگن ماشین لباسشویی را بر عهده دارد ! که در صورت خرابی آن باید با ما تماس بگیرید ، تا تعمیر ماشین لباسشویی بوش شما را انجام دهیم .

تعمیر ماشین لباسشویی بوش


نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش - Bosch

در سال های اخیر خریداران و مصرف کنندگان ماشین لباسشویی توجه خاصی به برند بوش و لباسشویی بوش پیدا کرده اند و این موضوع نیاز بسیار بالای این افراد به تعمیر ماشین لباسشویی بوش را بیشتر نشان داده است، گفتنی است که در در این میان تعمیر کاران بسیار زیادی با اسم تعمیرکار رسمی اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی بوش شما می کنند که در نهایت منجر به ضرر شما خواهد شد، مرکز بوش سرویس نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی بوش در شهر تهران بوده و این اطمینان را به شما می دهد که بهترین خدمات را در کنار نازل ترین قیمت ها به شما ارائه و ضامن کارکرد ماشین لباسشویی بوش شما بعد از تعمیر باشد، از شما درخواست می گردد در صورت بروز هریک از مشکلات زیر در لباسشویی بوش شما سریعا با شماره بوش سرویس که 02141128 می باشد تماس حاصل نمایید :

 

 1. رفع اررور ماشین لباسشویی بوش Bosch
 2. ارائه ضمانت نامه تعمیر لباسشویی بوش Bosch
 3. سایر موارد و عیب های لباسشویی بوش Bosch
 4. قفل شدن درب لباسشویی بوش Bosch
 5. عیب یابی ماشین لباسشویی بوش Bosch
 6. تعویض لاستیک دور درب لباسشویی بوش Bosch

بوش سرویس

بارها مشاهده شده که همه ما در استفاده از وسایل الکترونیکی و مکانیکی در منزل با مسائلی روبه رو میشویم که برای رفع آنها دچار سردرگمی شده و اغلب در تشخیص اینکه برای رفع این موارد نیاز به مراجعه به کارشناسان بوده و یا با اقدامات ساده تر در منزل قابل حل هستند، با مشکل روبرو میشویم.

در ادامه این مقاله به تعدادی از این موارد در رابطه با ماشین های لباسشویی پرداخته  که با مطالعه آن، تشخیص زمان مراجعه به کارشناس متخصص برای شما تسهیل خواهد شد.

مشکلات ماشین لباسشویی شما به ۳ بخش تقسیم میشوند:

 • مواردی که از جانب شما قابل حل بوده و غالبا برای رفع آنها نیاز به مراجعه به کارشناس نمی باشد
 • تنظیم نبودن درجه حرارت آب. با مطالعه دفترچه راهنما به راحتی میتوانید به کلید و یا پیچ تنظیم درجه مورد نظر دسترسی یافته و آن را مطابق با پارچه موردنظر برای شست و شو تغییر دهید.
 • پر کردن بیش از حد مجاز ماشین لباسشویی. گرچه تکرار این مورد میتواند موجب آسیب های جدی به دستگاه شما گردد اما در صورتی که با این شرایط مواجه شدید، فشار آب سطح شست و شو را کاهش دهید.
 • عدم کارکرد کلیدهای روی دستگاه ماشین لباسشویی. قبل از هر اقدامی کلید “قفل کودک” را چک کنید! شاید این مورد به نظر شما جدی نباشد، اما بارها مشاهده شده که کاربران به صورت اتفاقی این کلید را فعال کرده و مانع از انجام هر عملکرد دیگری خواهند شد. | تعمیر ماشین لباسشویی بوش
 • عدم انتخاب برنامه شست و شوی مناسب لباس ها توسط ماشین لباسشویی. هر نوع پارچه ای دارای ۳ پارامتر برای شست و شوی مناسب میباشند: دمای آب، مدت زمان شست و شو، مواد شوینده مناسب.

لازم است شما برای انواع مختلف پارچه، تنظیمات مناسب آن را انتخاب نمایید، این موارد اغلب بر روی لیبل لباس ها درج شده و البته برای این مورد میتوانید از دفترچه راهنما نیز کمک بگیرید.

 • ایرادات ساده ای که ممکن است از جانب شما قابل تشخیص باشند اما برای رفع آنها کمک گرفتن از کارشناس متخصص پیشنهاد میگردد:
 • ماشین در هنگام کار کردن صدا و ارتعاشات بیش از حد نرمال خود ایجاد میکند. گرچه این مورد میتواند دلایل متعددی داشته باشد اما دلیل اصلی آن “سبد چرخشی ماشین لباسشویی” است. بهتر است برای تعمیر و یا تعویض آن از کارشناس مربوطه کمک بگیرد تا از آسیب های احتمالی به قطعات درگیر با آن بخش جلوگیری نمایید.
 • درب ماشین هنگام باز و بسته شدن دچار مشکل می شود. اغلب این مورد مربوط به قفل درب بوده و با تعویض آن مشکل رفع خواهد شد، اما بعضا مشاهده شده که عدم کارکرد درست قفل به علت از بین رفتن طراز ماشین لباسشویی هم اتفاق افتاده (به دلیل بیش از حد سنگین شدن ماشین برای دفعات متعدد، وجود اجسام سنگین بر روی ماشین لباسشویی و …). و یا خراب بودن میکروسویج درب یا در مواردی خراب بودن برد الکترونیکی لذا بهتر است برای بررسی این مورد نیز از تخصص کارشناسان بهره برده و امکان آسیب بیشتر را کاهش دهید | تعمیر ماشین لباسشویی بوش
 • خروج کف از درب ماشین لباسشویی هنگام کار. فرسوده شدن واشر درب میتواند عامل این اتفاق باشد. همچنین ممکن است به دلیل بیش از حد پر بودن ماشین این مورد گاها مشاهده گردد و یا استفاده از پودر دستی در ماشین اتوماتیک اما معمولا عایق درب های ماشین لباسشویی بسیار محکم و غیرقابل نفوذ هستند، لذا در صورت تکرار این مورد (با وجود سنگین نبودن بار ماشین)، بررسی توسط کارشناس همواره پیشنهاد میگردد.
 • ضمنا حتما در هنگام شستن پرده تور یا لباسهای توری باید از پودر خیلی کم استفاده کرد.
 • مواردی که حتما لازم است از جانب کارشناسان بررسی و رفع گردد:
 • نشتی آب. در صورت مشاهده این مورد حتما بلافاصله ماشین لباسشویی را خاموش کرده و از پریز برق خارج نمایید. در هنگام انجام این کار حتما از عایقی بر روی سطح خیس استفاده نمایید. این مورد ممکن است به دلایلی مختلفی از جمله وجود شکاف در راه خروجی آب، وجود نشتی در دیگ ماشین لباسشویی و …. اتفاق بیفتد. به دلیل خطر برق گرفتگی این مورد را نیز به صورت شخصی بررسی ننمایید. برای رفع این مورد علاوه بر نیاز به تخصص، رعایت موارد ایمنی (مانند استفاده از کفشهای عایق و …) حائز اهمیت میباشد.
 • استشمام بوی سوختگی. گاهی ممکن است بویی چون سوختگی پلاستیک را هنگام روشن نمودن ماشین لباسشویی حس نمایید، در این صورت نیز مانند مورد قبل از استفاده از ماشین لباسشویی خودداری نمایید، چراکه این مورد بدون شک مربوط به اجزای داخلی دستگاه بوده و ممکن است تشخیص آن نیاز به باز کردن بدنه و بررسی اجزا آن داشته باشد. لذا اعمال هر گونه تغییر بدون مشورت با کارشناس میتواند باعث ایجاد آسیب های غیر قایل جبران برای دستگاه شده و خطرات برق گرفتگی نیز در مورد مشتمل است.
 • مشاهده آسیب و یا شکسیگی در بدنه. این مورد به علت ضربه و یا پوسیدگی اتفاق می افتد.

در صورت وجود پوسیدگی، ممکن است این پوسیدگی برای اجزای داخلی نیز اتقاق افتاده باشد، لذا به سادگی از کنار آن عبور نکنید.

همچنین بعضا مشاهده شده که افراد بعد از آسیب بدنه به دلیل ضربه، سعی در تعمیر و یا پوشاندن آن بخش با ابزارهای نامناسب مینمایند. دقت کنید ممکن است این آسیب توسط کارشناس قابل تعمیر بوده و نیاز به تعویض بدنه نباشد اما در صورتی که ماشین لباسشویی روشن شده و با وجود آسیب در بدنه بارها از آن استفاده گردد، دستگاه دچار عیوبی چون عدم تعادل و صدای زیاد … شده و تعمیر آن به مراتب دشوار تر و هزینه بردار تر خواهد بود.

 • عدم کارکرد کلیدها و یا تایمر درجه. در صورتی که از اتصال برق و همچنین فعال نبودن قفل کودک مطمئن هستید و به نظر میرسد مشکل از این بخش نمیباشد، سریعا اتصال برق را قطع کرده و از باز کردن کلیدها وتایمر بپرهیزید. سیم کشی های داخلی پشت کلیدها ممکن است در نگاه اول واضح به نظر بیایند! ممکن است تصور کنید که یک قطعی ساده در اتصال سیم هاست! اما هرگز با این تصورات اقدام به رفع مسئله نکرده و احتیاط لازم را به خرج دهید.

ایجاد تغییرات ساده در سیم کشی ها توسط افراد غیرمتخصص، میتواند منجر به اتصالی هنگام روشن کردن مجدد ماشین و حتی سوختن موتور یا برد آن گردد! در این حالت یک مسئله قابل حل تبدیل به مشکلی جدی میگردد.

مورد پایانی و و البته مهم ترین بخش از این مقاله، داشتن دانش جهت تشخیص و عیب یابی صحیح دستگاه شما میباشد.زمانی که صحبت از تخصص به میان می آید مواردی چون استفاده از ابزار و وسایل استاندارد، استفاده از قطعات اورجینال و حصول اطمینان از کارکرد مجدد درست ماشین لباسشویی، بیش از همه در نظر گرفته میشود. اما دقت نمایید رعایت تمامی این اصول، پس از “مرحله مهم عیب یابی” معنا یافته و در صورتی که مرحله عیب یابی به درستی انجام نپذیرد، رعایت تمامی موارد بعد، بیهوده بوده و تنها  موجب  هدر رفت وقت و هزینه خواهد شد.

بوش سرویس ، با بهره گیری از کارشناسان مجرب و گذراندن دوره های متعدد برگزار شده توسط برند بوش و کسب مدارج عالی مربوطه، تنها سامانه استاندارد تشخیص و عیب یابی ماشین های لباسشویی بوش در کشور میباشد که با رعایت تمامی اصول و با احترام به حقوق مشتری، شما را در جهت کسب بالاترین کیفیت از خدمات، یاری مینماید.

با ما تماس بگیرید !